Ansatte

Ann Hatava Administrasjons- & økonomidirektør

ahatava@compassion.se

Mari Therese Jørgensen Markedsansvarlig

mjorgensen@compassion.no

Claes Parsmo Generalsekretær

cparsmo@compassion.se

Eva K. Lysåker Hjelmen Fadderservice

elhjelmen@compassion.no

Elisabeth Fangréus Økonomi

efangreus@compassion.se

Mattias Martinson Reseevangelist

mmartinson@compassion.se

Andreas Öjebrandt Markedssjef Norden

aojebrandt@compassion.se

Anna Peter Fadderservice

apeter@compassion.se

Emma Hennerfors Fadderservice

ehennerfors@compassion.se

Denne siden bruker cookies Les mer