Ansatte

Annka Lillejordet Markedskoordinator

alillejordet@compassion.no

Ann Hatava Ansvarlig for fadderservice

ahatava@compassion.se

Linda Glännstam Økonomidirektør

lglannstam@compassion.se

Claes Parsmo Generalsekretær

cparsmo@compassion.se

Andreas Öjebrandt Markedssjef Norden

aojebrandt@compassion.se

Elisabeth Fangréus Økonomi

efangreus@compassion.se

Mattias Martinson Reseevangelist

mmartinson@compassion.se

Anna Peter Fadderservice

apeter@compassion.se

Emma Hennerfors Fadderservice

ehennerfors@compassion.se

Caroline Stids-Jønsby Markedskoordinator Danmark

cjoensby@compassiondk.dk

Denne siden bruker cookies Les mer